Україна в ООН розповіла світу про викрадення окупантами українських дітей

Україна в ООН розповіла світу про викрадення окупантами українських дітей

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко під час виступу в ООН розповів світу про жахливі військові злочини рф та викрадення українських дітей.

Він зазначив, що російські загарбники примусово депортують українських дітей з тимчасово окупованих територій. Також вони залякують та намагаються “перевиховати” неповнолітніх українців у спеціальних таборах.

Томіленко додав, що саме журналісти в деталях реконструюють жорстокі воєнні злочини рф.

"Саме журналісти в деталях реконструюють ці воєнні злочини і часто стають єдиною надією для батьків на повернення дітей у родини... Саме верифіковані розслідування примусової депортації українських дітей сприяли видачі ордеру на арешт для Путіна та його поплічників Міжнародним кримінальним судом”, - підсумував він.

Нагадаємо, що у 21 населеному пункті на Донеччині пройде примусова евакуація дітей. Відповідне рішення затвердив Координаційний штаб з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

Як повідомляли “Ми-Україна”, зі Слов’янська, що на Донеччині, будуть примусово евакуйовувати дітей, якщо сім’ї не виїдуть до 14 квітня самостійно. Згодом цих опікунів позбавлять обов’язків.

Головне