Ткаченко: Управління майном Лаври офіційно перейшло до держави

Ткаченко: Управління майном Лаври офіційно перейшло до держави

Управління майном Києво-Печерської лаври офіційно перейшло до держави. Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Щойно Уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України часів Януковича від 11 липня 2013 р. No 519 "Питання передачі в безоплатне користування Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі (чоловічий монастир) Української православної церкви будівель і споруд", - зазначив Ткаченко.

При цьому він додав: 

"Рядом законних рішень управління майном Лаври перейшло до держави, бо саме держава є власником цих об’єктів", - написав міністр.

Нагадаємо, УПЦ МП подала позов до Господарського суду Києва через припинення договору оренди з Києво-Печерською лаврою.  Представники церкви мають намір залишатися у Лаврі до закінчення розгляду справи. У четвер, 30 березня, Господарський суд Києва відмовився забезпечити позов УПЦ МП до Києво-Печерської лаври. 

Як повідомляли “Ми-Україна”, Національна поліція України розпочала кримінальне провадження за фактом нападу на журналістів у Києво-Печерській лаврі.

Головне