Терехов про відновлення Харкова: В місті значні руйнування, але робимо все для швидкої відбудови

Терехов про відновлення Харкова: В місті значні руйнування, але робимо все для швидкої відбудови

Харків на місцевому і на державному рівнях працює над тим, щоб залучити кошти на відновлення міста, яке понівечили російські окупанти. Про це розповів мер Харкова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Ми рухаємося у декількох напрямках. Перш за все це, власне, кошти міського бюджету. Я нагадаю, що за минулий рік ми відновили 200 багатоповерхових житлових будинків. Крім того у нас в планах відновити 50 житлових будинків. Я вдячний Офісу Президента Володимира Зеленського, завдяки котрому ми отримали субвенцію і реконструюємо житловий фонд міста Харкова, який був розтрощений росіянами", - зазначив Терехов.

Також він наголосив, що найближчим часом у місті запрацює система "єВідновлення".

"Ми зараз працюємо по системі "єВідновлення". Це дуже потужна система, завдяки якій містяни зможуть отримати певні компенсації. За ці кошти вони будуть ремонтувати розтрощене житло. Зараз уже всі комісії сформовано і розпочинаємо цю роботу разом з урядом. Крім цього залучені іноземні інвестори. Ви ж знаєте, що я і був у відрядженні в Сполучених Штатах. Також була зустріч дуже потужна з послом Австрійської республіки. Ми обговорили відновлення Харкова. Крім того ми підписали меморандум з лютеранською організацією і вони будуть теж приймати участь у відновленні житлових будинків міста Харкова. Робота триває. Так, важко, бо дуже значне руйнування є в місті, але будемо шукати і інвесторів, будемо використовувати і власні кошти для того, щоб швидше відновити місто", - наголосив Терехов.

Як повідомляли "Ми-Україна", із небезпечних населених пунктів Харківщини евакуювали усіх дітей

Головне