Ситуація зі світлом на Одещині важка: Братчук про те, як росіяни використовують її для “вкидів”

Ситуація зі світлом на Одещині важка: Братчук про те, як росіяни використовують її для “вкидів”

Ситуація з електропостачанням на Одещині залишається складною. В області продовжуються екстрені відключення, але окупантам й цього замало, розповів в ефірі "Ми-Україна" речник оперативного штабу Одеської ОВА Сергій Братчук.

За його словами, росіяни активізувались із фейками про стан енергетики та тривалі блекаути для здійснення ще більшого психологічного тиску на населення. 

“Ситуація на енергетичному фронті супроводжується інформаційним нагнітанням відповідними так званими ЗМІ. У пабліки, чати та соцмережі ворог намагається вкидати фейки, на кшталт “ось зараз буде удар”, “зараз знову все вимкнеться”, “буде блекаут” і так далі”, - зазначив Братчук.

Він додав, що неправдивих повідомлень про стан енергетики в Україні,  на Одещині зокрема, в інформаційному просторі дуже багато. Ворог намагається на українців таким чином психологічно тиснути.

“Нам вдається навіть під час обстрілів утримувати критичну інфраструктуру. У нас жодна лікарня чи пологовий будинок ні на хвилину не припиняв свою роботу", - наголосив Братчук.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в енергосистемі України тримається значний дефіцит електроенергії, пов’язаний з обстрілами, погодою та початком робочого тижня.

Головне