Світоліна поступилася у півфіналі Вондроушовій, однак потрапила до топ-30 рейтингу WTA

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна у четвер, 13 липня, у півфінальному матчі поступилася чеській тенісистці Маркеті Вондроушовій та не змогла пройти до фіналу Wimbledon 2023 року, інформує CHAMPION.

Відомо, що матч, який завершився поразкою одеситки тривав одну годину та 16 хвилин.

“Матч завершився поразкою українки з рахунком 3:6, 3:6”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у фіналі Вондроушова зіграє проти переможниці другого півфіналу між Онс Жабер та білорускою Аріною Соболенко, яка через повномаштабну війну в Україні допущена до змагань лише в нейтральному статусі.

Крім того, тенісистка перемогла першу ракетку світу Ігу Швьонтек з Польщі у чвертьфіналі Вімблдону та повернулася до топ-30 рейтингу WTA. Світоліна піднялася одразу на 49 сходинок та опинилася на 27-й позиції.

Нагадаємо, що українська тенісистка Еліна Світоліна у чвертьфінальному поєдинку перемогла суперницю із Польщі Ігу Швьонтек.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу фіналу Wimbledon 2023 року. Вона здобула перемогу над білорускою Вікторією Азаренко.