Суд визнав незаконним наказ про реорганізацію Довженко-Центру (фото)

Суд визнав незаконним наказ про реорганізацію Довженко-Центру (фото)

Господарський суд Києва 11 липня визнав незаконним наказ Держкіно про реорганізацію Довженко-Центру. Про це повідомили на сторінці Національного центру Олександра Довженка.

Суд повністю задовольнив позов "Довженко-Центру" й водночас відхилив клопотання Держкіно про закриття справи з огляду на те, що наказ нібито втратив чинність.

"Ми вдячні нашим прихильникам за громадський контроль. Саме суспільний інтерес і включеність не дав справі захлинутися”,- йдеться у повідомленні.

У Міністерстві культури та інформаційної політики України також відреагували на рішення суду і зазначили, що "збереження культурної спадщини - завдання кожного з нас".

Під час судового засідання представник Держкіно наполягав на  закритті справи, оскільки наказ нібито втратив чинність. Але позивач, тобто представники Довженко-Центру, не погодилися із цим.

У Держкіно заявили, що подаватимуть апеляційну скаргу. На оскарження постанови суду в агентства є 20 днів після того, як видадуть рішення

Як повідомляли “Ми-Україна”, Софійський собор оцифрували за допомогою лазерного сканера, щоб контролювати стан пам’ятки.

Головне