Сприймають як службу доставки: в Херсонській ОВА здивовані ставленням місцевих жителів до рятувальників

Сприймають як службу доставки: в Херсонській ОВА здивовані ставленням місцевих жителів до рятувальників

Частина жителів затопленої Херсонської області відмовляється від евакуації і ставиться до рятувальників як до служби доставки продуктів. Про це заявив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Люди, які відмовились від евакуації і залишились у затоплених районах і почувають себе  комфортно настільки, що почали сприймати серйозну рятувальну операцію з великим ризиком для життя всіх задіяних осіб як типову службу доставки продуктів", - зазначив Прокудін.

За його словами, таке ставлення до рятувальників "дуже підле", адже вони не зобов’язані нікому підвозити їжу.  

"Хочете їсти, то сідайте в човни і виїжджайте у безпечне місце, де ви отримаєте соціальні виплати, будете в теплі, зі світлом і нагодовані", – наголосив Прокудін.

При цьому він висловив подяку усім волонтерам та рятувальникам, які зараз знаходяться на затопленій Херсонщині.

У той же час у Херсонській ОВА нагадали про роботу гарячої лінія для допомоги постраждалим внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС та координації роботи волонтерів. Повідомити про потреби постраждалі можуть за телефоном: 0-800-101-102

Як повідомляли "Ми-Україна", у водосховищі Каховської ГЕС рівень води вже впав нижче “мертвої точки”. В цілому очікується, що водосховище втратить близько 8,5 метрів води.

Головне