Сплатити штрафи за адмінпорушення можна буде в "Дії"

Сплатити штрафи за адмінпорушення можна буде в

У застосунку "Дія" запустили бета-тестування нової послуги – оплати штрафу за адміністративне правопорушення. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, послуга дасть змогу сплатити штраф без походів до суду та банку, а лише за допомогою кількох кліків у застосунку. 

Взяти участь у тестуванні можуть українці, які досягли 16 років, мають верифікований ідентифікаційний код у "Дії" та судову справу зі штрафом за адміністративне правопорушення.

Також є інформація, що аналогічний запобіжний захід було обрано і старшому солдату-водію ТЦК, який також міг знущатися над чоловіком. Обом співробітникам було оголошено підозри через незаконне позбавлення волі людини та катування (ч. 2 ст. 146 і ч. 2 ст. 127 ККУ). Якщо їхню провину буде доведено, співробітникам ТЦК загрожуватиме до 10 років позбавлення волі.

Як повідомляли “Ми-Україна”, працівники ДБР затримали заступника начальника одного з відділів Самбірського районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військовослужбовця-водія. Вони побили чоловіка та незаконного утримали його у приміщенні військкомату.

Головне