Список підписантів комінюке Саміту миру поповнився ще однією країною

Список підписантів комінюке Саміту миру поповнився ще однією країною

Антигуа та Барбуда стали першою країною, яка не брала участі в Глобальному саміті миру у Швейцарії, але приєдналася до спільного комюніке після його завершення. Про це повідомив глава української держави Володимир Зеленський. 

Це рішення карибської держави свідчить про те, що Формула миру, запропонована Україною, та бачення справедливого й тривалого миру знаходять підтримку "в усіх куточках світу - від Європи до Карибського басейну".

 "І ця коаліція лише зростатиме", - наголосив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підсумки саміту миру в Швейцарії: чому він був потрібний і що далі

Нагадаємо, напередодні в офіційному списку країн, які підписали спільне комюніке за підсумками Глобального саміту миру у швейцарському Бюргенштоці, знову відбулися зміни. З переліку зникла Руанда, яка ще 16 червня у ньому була. Водночас у переліку зʼявився Вселенський патріархат, який на Саміті мав статус спостерігача.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що другий Глобальний саміт миру відбудеться протягом наступних місяців, а не років.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.