Сьогодні стартує реєстрація на НМТ для абітурієнтів: що варто пам’ятати 

Сьогодні стартує реєстрація на НМТ для абітурієнтів: що варто пам’ятати 

Реєстрація на НМТ-2023 - Національний мультипредметний тест - розпочинається у понеділок, 3 квітня, та триватиме рівно місяць. Таким часом в абітурієнтів є час до 3 травня 2023 року.

НМТ-2023: як та де зареєструватись (покрокова інструкція)

Для складання Національного мультипредметного тесту абітурієнт має зареєструватись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, внісши всі свої дані та завантаживши потрібні документи ( сканкопії та / або фото документів, а також свою фотографію).

  • Перший крок - створення свого персонального кабінету на сайті УЦОЯО;
  • Наступний - внесення туди персональних даних та інформації щодо своєї участі в тесті;
  • Далі - завантаження туди реєстраційних документів в електронній формі; 
  • Останній - сформувати Сертифікат національного мультипредметного тесту 2023 року.

Національний мультипредметний тест: які предмети складатимуть абітурієнти у 2023 році

Цьогоріч тестування учасники проходитимуть з двох обов'язкових предметів, а також одного предмету за вибором. Обов'язковими визначено українську мову та математику. На власний розсуд можна обрати історію України, іноземну мову, біологію, фізику або хімію.

У тестах з української мови, історії України, хімії та біології буде по 30 завдань, з іноземних мов – 32 завдання, з математики – 22 завдання та з фізики – 20 завдань. Кількість балів, отриманих у кожному з блоків НМТ, буде переведена в результати тестування за шкалою 100 – 200.

НМТ-2023: час та місце складання тесту

На проходження тесту відведено 180 хвилин. Учасник самостійно розподіляє його між блоками.  Цей час вступник зможе розподілити на свій розсуд.

У 2023 році передбачено 2 сесії НМТ – основна та додаткова. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні. У додатковій сесії зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії. 

Тестування відбуватиметься у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях закладів освіти.

Вступ до вишів — у липні та серпні.

Нагадаємо, мультипредметний тест можна буде скласти у понад 20 країнах. За даними МОН, до 15-16 травня буде повністю сформована мережа для проведення мультипредметного тесту.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у тимчасово окупованому Мелітополі підірвали автомобіль колаборанта Максима Зубарєва.

Головне