Смертельне ДТП за участі судді: колектив суду зробив заяву

Смертельне ДТП за участі судді: колектив суду зробив заяву

Колектив Макарівського районного суду, очільник якого минулої ночі на смерть збив нацгвардійця, прокоментував трагедію. 

У суді наголосили, що виступають за повне та неупереджене розслідування смертельної ДТП.

"За інформацією зі ЗМІ, вночі 26 травня суддя Макарівського районного суду Олексій Тандир на заїзді в місто Київ зі сторони Житомира не впорався з керуванням автомобілем, що мало наслідком смерть людини (за інформацією ЗМІ загинув військовослужбовець Нацгвардії). Ми не знаємо усіх подробиць шокуючої події, що сталась, та і важко в це повірити. Колектив суду висловлює щирі співчуття родині загиблого й розділяє сум і біль", - йдеться у повідомленні.

В суді запевнили, що будуть максимально сприяти розслідуванню трагедії.

Також колектив Макарівського райсуду висловив сподівання, що“суддя, за участі якого стався цей жахливий трагічний випадок, буде надавати максимальне сприяння слідству, щоб не підривати авторитет судової влади та довіру суспільства до суддів, які чесно і з гідністю виконують свої обов'язки”.

"Офіційно повідомляємо, що наразі голова суду відсутній на робочому місці. Про подальший перебіг подій будемо інформувати на офіційних ресурсах суду", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли "Ми-Україна", голову райсуду Київської області, який минулої ночі на смерть збив нацгвардійця, примусять здати біологічні матеріали. Він відмовився робити це добровільно.

Головне