Скібіцький: Росіяни риють окопи в Криму там, де може бути проведена морська десантна операція

Скібіцький: Росіяни риють окопи в Криму там, де може бути проведена морська десантна операція

Російські окупанти активно готуються до оборони в Криму. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" розповів представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони постійно відслідковує все, що пов'язано з діяльністю угруповання військ в тимчасово окупованому Криму. Що ми можемо сказати. Ну, по-перше, інфраструктура підтримується у бойовій готовності. Це потужний сухопутний та авіаційний компонент, який розміщений на території Криму. Це близько 90 бойових літаків, близько 60 бойових вертольотів. Було створене оборонне угруповання, яке обладнує фортифікаційні споруди та лінію оборони. Багато зараз є інформації про побудову оборонних рубежів. Вони реально готуються до оборонних дій на території півострова", - розповів Скібіцький.

Також він пояснив, чому росіяни риють окопи в Криму безпосередньо поруч з морем.

"Вони вибрали найбільш небезпечні напрямки, де може бути проведена морська десантна операція. І зараз саме там здійснюють підготовку оборонних рубежів", - заявив представник ГУР.

При цьому він наголосив, що найбільше фортифікаційних споруд побудували на півночі Кримського півострова і на півдні окупованої Херсонської області, тобто на підході до Криму.

Як писали “Ми-Україна” раніше, російські окупанти вирили вздовж пляжів у Криму сотні кілометрів окопів.

Згодом експерт з питань міжнародної політики, політолог Раміс Юнус пояснив, що окупанти почали рити окопи у Криму, оскільки вони розуміють, що півострів під прицілом України і вона буде його повертати.

Головне