"Шахтар" програв "Порту" у першому турі Ліги чемпіонів

У матчі 1-го туру Ліги чемпіонів з футболу донецький Шахтар поступився португальському Порту. Матч завершився з рахунком 3:1.

Авторами голів у Гамбургу (Німеччина), де донеччани приймали піренейців, стали венесуельський форвард Кевін Келсі, який відзначився у складі "Шахтаря" на 13-й хвилині; бразилець Галену (8, 15) та іранський нападник Мехді Таремі (29) - у "Порту".

Фінальні хвилини минули без гольових моментів. Зрештою, цифри на табло так і не змінилися. Отже, "Шахтар" розпочав основну сітку Ліги чемпіонів із домашньої поразки. Наступний матч – 4 жовтня проти бельгійського "Антверпена" на виїзді.

Паралельна гра у групі H "Барселона" (Іспанія) - "Антверпен" (Бельгія) завершилася на користь каталонців - 5:0.

У наступному турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА 4 жовтня "Шахтар" у Бельгії зіграє з "Антверпеном", а "Порту" зійдеться з "Барселоною".

Нагадаємо, “Манчестер Сіті” та “Севілья” у середу, 16 серпня, зійшлися в матчі за Суперкубок УЄФА-2023.

У другому  таймі Коул Палмер забиває головою гол і дає “Манчестер Сіті” шанси на трофей.

Відомо, що поєдинок відбувся на стадіоні “Георгіос Караїскакіс” у грецькому місті Пірей. Стартовий свисток пролунав о 22:00 за київським часом.

Минулого сезону “МанСіті” став переможцем Ліги чемпіонів, а “Севілья” знову виграла Лігу Європи.

Як писав "Ми-Україна" раніше, румунську тенісистку дискваліфікували на чотири роки за допінг.