Самусь: Росія планує збільшити чисельність військ до 1,5 млн осіб, щоб переламати ситуацію на фронті

Самусь: Росія планує збільшити чисельність військ до 1,5 млн осіб, щоб переламати ситуацію на фронті

Росія планує збільшити свої війська до 1,5 мільйона осіб, це пов'язано з втратою особового складу на війні в Україні. Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" заявив заступник директора Центру досліджень армії Михайло Самусь.

"Вони (Росія, - ред.) будуть збільшувати армію до 1,5 мільйони і в принципі продовжувати ці заходи, щодо збільшення чисельності, нарощування своїх сил, очевидно для того, щоб спробувати знову переламати в військовому плані стратегічну ситуацію на фронті, але їм цього не вдасться", - зазначив Самусь. 

Також він додав: "До 24 лютого у них було близько 900 тисяч, але бойове ядро складало близько 300 тисяч. За цей час воно було фактично знижено. І зараз росія намагається після того, як провела першу хвилю мобілізації і вона не принесла результатів з точки зору перелому стратегічної ситуації на фронті, знову буде намагатися збільшити це ядро, фактично його відновити"

Разом з тим Самусь наголосив, що в ході агресії проти України бойове ядро РФ майже знищене, влада Росії намагається його відновити.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”,  експерт-міжнародник Євген Добряк розповів, що Іран погодився на співпрацю з рф, щоб отримати технології, які дозволять Тегерану завершити створення ядерної зброї.

Головне