Рух Босфором тимчасово зупинено: його заблокувало судно з України, яке сіло на мілину 

Рух Босфором тимчасово зупинено: його заблокувало судно з України, яке сіло на мілину 

Суховантаж з агропродукцією, який рухався з України в Туреччину, сів на мілину у протоці Босфор. У зв’язку із цим, рух нею тимчасово зупинися, інформує Головне управління берегової охорони Туреччини.

«Наші рятувальні катери та буксири оперативно спрямовані до 142-метрового судна МКК-1, яке сіло на мілину в Умур'єрі під час прямування з України до Стамбула. Протока Босфор тимчасово закрита для руху суден», - вказано у повідомленні відомства.

Як відомо, 13 січня 2023 року з портів Одеси в межах реалізації “зернової угоди” вийшло 11 суден. На їх борту знаходиться понад 313 тис. тонн продовольства. На наступний день до Туреччини з України вирушили два суховантажі з понад 32 тис. тонн сільгосппродукції на борту. Кораблі вивозять агропродукцію в межах угоди про “зерновий коридор”, яку було укладено між рф, Україною то ООН 22 липня 2022 року. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, росія продовжує докладати зусиль для зриву функціонування “зернового коридору”, гальмуючи інспекції суден у Босфорі. На перевірку чекає майже сотня кораблів.

Головне