Розвідка: У рф залишилося не так багато високоточних ракет, тому окупанти змінюють тактику обстрілів

Розвідка: У рф залишилося не так багато високоточних ракет, тому окупанти змінюють тактику обстрілів

Російські окупаційні війська змінюють тактику ракетних ударів по Україні, адже у них починається дефіцит з високоточними ракетами та ракетним озброєнням. Про це розповів представник Головного управління розвідки міністерства оборони України Андрій Черняк.

"По-перше, вони справді вчаться на своїх помилках. По-друге, в них закінчуються не лише високоточні ракети, а ракетне озброєння загалом", - зазначив представник української розвідки. 

Він також додав, що в росії залишилося не більше 100 високоточних крилатих ракет, які окупанти найчастіше випускають по Україні під час обстрілів, а саме "Калібри", Х-101, Х-555. При цьому Черняк наголосив, що загалом в окупантів є тисячі ракет. Однак росіяни використовують набагато більше ракет, ніж можуть виробляти (близько 30-40 одиниць на місяць).

Також представник ГУР зазначив, що загарбники мають на озброєнні старі ракети, проте вони не надто ефективні, бо часто вибухають раніше, ніж потрібно, та мають обмежений радіус ураження.

Крім того Черняк переконаний, що росія і далі буде намагатися знищити енергосистему України, а також паливно-енергетичний сектор, щоб зупинити постачання нафтопродуктів.

Як повідомляли "Ми-Україна", російське окупаційне військо у ніч проти 27 лютого випустило по Україні ударні безпілотники типу Shahed. Три з них влучили у Хмельницькому, у результаті чого загинули дві людини.

Раніше речник Повітряних сил Юрій Ігнат розповів, шо ракети впали росіянам на голову у Ростовській області.

Головне