Росіяни зруйнували і пошкодили в Україні понад 81 тисячу об‘єктів цивільної інфраструктури, - Єрмак

Росіяни зруйнували і пошкодили в Україні понад 81 тисячу об‘єктів цивільної інфраструктури, - Єрмак

Російські окупанти зруйнували та пошкодили в Україні понад 81 тисячу об‘єктів цивільної інфраструктури. Про це заявив очільник Офісу Президента України Андрій Єрмак у ході спільного засідання конгресу місцевих та регіональних влад.

За словами голови ОПУ, житлових будинків з цієї кількості - понад 62 тисячі. Також зазнали пошкоджень 2 000 навчальних закладів та майже 500 лікарень. 

"Маємо не просто відновити кожний населений пункт, житло та об‘єкти інфраструктури. Маємо скористатися нагодою відбудувати їх на найкращому, сучасному та світовому рівні у найкоротший термін", – наголосив Андрій Єрмак.

Також він додав, що ще одним викликом для України після закінчення війни стане "створення умов для повернення вимушених переселенців додому".

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив, що російський диктатор Володимир Путін та його спільники повинні отримати справедливі і законні вироки за злочини проти України.

Як повідомляли “Ми-Україна”, народна депутатка, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук розповіла, що вже понад 20 країн долучилися до групи зі створення спецтрибуналу для росії.

Головне