Російські загарбники знищили останній український мурал "Назустріч щастю" в тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області.
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі. За його словами, останній мурал, який знищили росіяни, не мав нічого спільного з історією України.
На ньому була зображена жінка з пустою кліткою. Вона зображувала всіх жінок, які змогли розірвати коло насильства і розпочати нове життя.
![](/img/olds/2023/10/mural-nazustrich-shhastyu-1-1024x576.webp)
![](/img/olds/2023/10/mural-742x1024.webp)
![](https://i3.ytimg.com/vi/Mv6PEi0hRmg/maxresdefault.jpg)
Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, російські загарбники почали будувати нову залізничну колію до тимчасово окупованого Маріуполя в Донецькій області. Ця лінія має зв’язати захоплене місто з російським Ростовом-на-Дону.