Росіяни заявили про атаку невідомих дронів на корабель Чорноморського флоту

Росіяни заявили про атаку невідомих дронів на корабель Чорноморського флоту

Росіяни заявляють про атаку дронів на розвідувальний корабель Чорноморського флоту рф "Іван Хурс". Атака нібито сталася у середу, 24 травня, близько 05:30. Про це пише Defense Express з посиланням на російські Telegram-канали.

Згідно з оприлюдненими даними, корабель атакували невстановлені морські дрони. У момент атаки "Іван Хурс" перебував за 74 кілометри на північ від Босфорської протоки.

Російські пропагандисти стверджують, що атака була відбита і корабель не було пошкоджено.

Варто зазначити, що корабель "Іван Хурс" є унікальним кораблем для Чорноморського флоту рф та одним з двох взагалі на всіх флотах росіян. Його спустили на воду у 2017 році. За рік він був введений у склад.

"Корабель оснащений різноманітними комплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, а також системами зв'язку для забезпечення управління флотом. Декларується, що корабель призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується", – йдеться у повідомленні.

Озброєння корабля складається з кількох тумбових кулеметних установок МТПУ для 14,5-мм КПВТ та кількох ПЗРК. 

Як повідомляли "Ми-Україна", у Бєлгороді в ніч з 23 на 24 травня нібито сталася атака великої кількості безпілотників. У Грайворонському окрузі пошкоджено газопровід.

Головне