Росія завжди буде нікому непотрібною країною: в ОП розповіли, чи плануються бойові дії на території країни-агресора 

Росія завжди буде нікому непотрібною країною: в ОП розповіли, чи плануються бойові дії на території країни-агресора 

Українські військові не збираються заходити на територію російської федерації. Про це розповів в інтерв’ю виданню Republic радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, на територію росії ніхто не піде, бо Україна не має необхідну кількість ресурсів для цього.

"Нам заходити у рф безглуздо, оскільки ми не зможемо контролювати потреби місцевого населення", - наголосив Подоляк.  

Радник голови ОПУ зазначив, українські захисники поставили за мету вибити російських загарбників з території України та змусити їх відійти за кордон.

Також Подоляк додав, що українська влада має чітке бачення фіналу війни. 

"У нас дуже чітка юридична позиція, вмотивована, абсолютно чітко підтримується нашими партнерами. Ми вибиваємо Росію в будь-якому вигляді, - а ми точно це зробимо, - з території України. Причому наполягаємо на тому, щоб була жорстока віддача за все, що вони тут зробили. Масове знищення російських військових службовців - це дуже важливо”, - розповів радник глави ОПУ.

Михайло Подоляк впевнений, що після поразки ворога у війні проти України всередині росії розпочнеться бунт, який перевершить наслідки гіпотетичного заходження українських захисників на територію країни-агресора.

"Ми тільки почнемо їх вибивати, і вони тільки перебуватимуть на кордоні - в них почнуться процеси внутрішніх бунтів. Тобто нам навіть туди заходити не треба. Я по-іншому поставлю запитання. Навіщо нам заходити в цю країну, безодню зла? Що там робити? В нас інший рівень життя. Росія ніколи не буде країною з демократичним устроєм, це треба зрозуміти. Це завжди буде країна дуже бідна, яка нікому не потрібна", – наголосив Подоляк.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, більшість українців абсолютно впевнені в перемозі України у війні. Водночас майже половина вважає, що для цього знадобиться приблизно півроку-рік.

Головне