Росія може напасти на Білорусь, якщо Мінськ відмовиться бути плацдармом для війни

Росія може напасти на Білорусь, якщо Мінськ відмовиться бути плацдармом для війни

рф може атакувати Білорусь. Це цілком може статись у разі, якщо білоруська сторона відмовить Кремлю у допомозі з веденням війни проти України.

Такий сценарій розвитку подій в програмі "Лінія фронту" озвучив аналітик Білоруського інституту стратегічних досліджень Вадим Можейко.

"Це цілком реалістичний сценарій, тому варто думати про те, як цьому запобігти. Очолення Білорусі якимось російським генералом – не те, чого б хотіла Україна, Польща, Литва та НАТО взагалі", – зазначив він.

Як повідомила пресслужба самопроголошеного президента РБ Олександр Лукашенко, у середу, 24 травня він знову приїхав у Москву. В російській столиці, як очікується, він візьме участь у пленарному засіданні ІІ Євразійського економічного форуму.

Днями Лукашенко заявив про, що між росією та Білоруссю "проблеми є, нестикування якісь". Він додав, що в ході зустрічі російським диктатором вони збираються "допомогти урядам розв'язати якісь вузли".

Як писав "Ми-Україна" раніше, під Бахмутом загинув 30-річний майстер спорт України з боксу Олександр Онищенко. Спортсмен вирушив захищати країну у перші дні повномасштабного російського вторгнення.

Головне