Російські спецслужби намагалися залучити мафію для наркотрафінгу в Україні, - Сапьян

Російські спецслужби намагалися залучити мафію для наркотрафінгу в Україні, - Сапьян

У Державного бюро розслідувань є версія спроб російських спецслужб активно залучати наркомафію до розповсюдження наркотиків в Україні.

Про це повідомила радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян в ефірі "Ми-Україна".

Вона розповіла, що наразі ще більше буде посилено контроль за вмістом посилок, які люди пересилають поштою. Громадяни України можуть повідомити про факти розповсюдження чи виготовлення наркотиків до поліції чи ДБР.

"Постійно проводяться обшуки, постійно вилучається майно - здебільшого у таких регіонах як Дніпро, Ужгород, Франківськ, Запоріжжя. Люди досить серйозно напрацювали цілу базу по виготовленню і розповсюдженню наркотиків", - розповіла радниця з комунікацій ДБР.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Тетяна Сапьян розповіла, що співробітникам Держбюро розслідувань (ДБР) вдалось виявити та перекрити схему масштабного наркотрафіку у Київському слідчому ізоляторі (СІЗО). Її реалізації, як вдалось встановити слідству, сприяли в тому числі і співробітники держустанови. Сапьян додала, що шести учасникам схеми повідомлено про підозру. Фігурантам може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років.

Крім того, у Кривому Розі знешкодили діяльність наркокартелю, учасники якого “забезпечували” наркотиками майже всі регіони України. За даними правоохоронців, вони провели понад 200 одночасних обшуків та вилучили наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори. Також співробітники Нацполіції вилучили 310 тисяч доларів, 103 тисячі євро та понад 500 тисяч гривень, зброю та набої різного калібру, боєприпаси, понад два десятки банківських карток і мобільних телефонів, “чорнові” записи про виготовлення та збут наркотиків, дані дилерів, “клієнтів” та боржників, а також 40 автомобілів, старовинні книги та ікони.

Головне