Російські паспорти, які видають на окупованих територіях, "обрізані" в правах, - Гайдай

Російські паспорти, які видають на окупованих територіях,

Люди, які отримують паспорти російської федерації на окупованій частині Луганської області, все одно не можуть зрівнятися в правах та можливості отримати соціальні послуги з тими, хто безпосередньо має паспорти країни-агресорки в росії.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Луганської області Сергій Гайдай в ефірі "Ми-Україна". За його словами, на Луганщині зараз "усе повернулося в 70-ті роки", адже тепер люди тепер не мають можливості отримати документи завдяки тій діджиталізації, яку має Україна.

"Їм (мешканцям тимчасово окупованих територій, - ред.) дають певні папірці, але можна сказати, що навіть люди, які отримують російські паспорти, отримують не такі паспорти, які котуються в повному обсязі безпосередньо в росії", - зазначив голова ОВА.

Гайдай також додав, що місцеві дуже урізані в певних соціальних послугах, адже мають в документах коди, які означають, що вони були видані на території окупованої Луганської області.

https://www.youtube.com/watch?v=Mv6PEi0hRmg

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що окупанти вивозять з лікарень міста медобладнання на мільйони гривень.

Головне