Росіяни вдарили по фармзаводу "Дарниця" у Києві: що відомо

Росіяни вдарили по фармзаводу
Фото: darnytsia.ua/press-center/novini-kompan

Під час нічної російської атаки на Київ 28 червня під удар потрапив фармацевтичний завод "Дарниця", найбільший виробник лікарських засобів в Україні. Про це повідомили представники компанії.

Директорка з маркетингових комунікацій "Дарниці" Ольга Папроцька зазначила, що після обстрілу виробництво не зупинилося.

"Сьогодні під ударом опинилася "Дарниця", яка виробляє ліки для мільйонів українців. Попри все, наша компанія продовжує працювати. І найголовніше  - всі люди живі", - наголосила вона.

Членкиня Стратегічної ради фармацевтичної компанії "Дарниця" та співзасновниця Zagoriy Foundation Катерина Загорій повідомила, що через міркування безпеки підприємство поки не розкриває інформацію про характер пошкоджень.

"З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків. На цей момент можемо підтвердити, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу", - заявила вона.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Києві після нічної атаки рятувальники оперативно відпрацювали на всіх місцях влучань, вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала біля житлового будинку в Дарницькому районі. Внаслідок обстрілу постраждали двоє людей.

Головне