Росіяни ракетою вдарили по Кривому Рогу: вже троє загиблих

Росіяни ракетою вдарили по Кривому Рогу: вже троє загиблих
Фото ілюстративне / https://t.me/dsns_telegram/66664

Російська армія вдень вдарила балістичною ракетою по Кривому Рогу, у результаті чого загинули троє осіб.

Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Противник поцілив об'єкту цивільної інфраструктури. Станом на 12:03 відомо про трьох загиблих, кількість постраждалих зросла з 10 до 19, серед них шестеро - у важкому стані.

"Є важкі, вже всі доставлені до лікарень, знаходяться на операційному столі. Лікарі роблять все можливе і борються за їхнє життя", - написав він.

На місці події працюють усі відповідні служби, ліквідацію пожежі закінчено.

За даними голови Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжи, через удар понівечені будівля, що не експлуатувалася, екскаватор та автівка. Також у нього є інформація щодо потерпілих: двоє чоловіків 30 і 39 років у лікарні у важкому стані, 62-річна жінка – у вкрай важкому.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Дергачах Харківської області сапери ДСНС знешкодили 500-кілограмову бомбу, яка не вибухнула після ворожого обстрілу.

Головне