Рогозін надіслав послу Франції вилучений з нього уламок і пригрозив

Рогозін надіслав послу Франції вилучений з нього уламок і пригрозив

Колишній очільник "Роскосмосу" Дмитро Рогозін, який 21 грудня у Донецьку був поранений нібито внаслідок удару українських військ, надіслав французькому послу уламок, який було витягнуто з нього, і вимагає передати його президенту Франції Емманюелю Макрону. Він також заявив, що Франція має відповісти за те, що передала Україні зброю, зокрема, гаубиці "Caesar", якими начебто і намагалися вбити Рогозіна.

Свій лист він опублікував у Telegram-каналі. За його словами, багато людей на Донбасі вже було вбито французькою зброєю та французькими найманцями. Водночас офіційний Париж начебто "зрадив справу великого Де Голля і став однією з найбільш кровожерливих держав у Європі".

"Цей випущений французькою гаубицею снаряд убив двох моїх молодих друзів, залишивши їх дружин удовами, а дітей – сиротами. Ці хлопці супроводжували нас із Вами у поїздці на Байконур, Ви тиснули їм руки. Тепер їх убито зброєю, поставленою на Україну вашою країною", - заявив він.

Саме французькому президенту Рогозін попросив передати, що "ніхто не уникне відповідальності за військові злочини Франції, США, Великобританії, Німеччини та інших країн НАТО на Донбасі".

"Усі наші жертви – на вашій совісті, так само як і поява на карті Європи фашистської України – також на вашій совісті. Прийміть, пане Посол, запевнення у моїй повазі до Вашого дипломатичного статусу, але боюся, що Вашу місію повністю провалено", - додав ексголова "Роскосмосу".

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, вночі проти 4 січня російські загарбники завдали ракетного удару по Запоріжжю - є поранені та руйнування.

Головне