Окупанти планують вивезти дітей з Луганської області до рф під приводом "лікування"

Окупанти планують вивезти дітей з Луганської області до рф під приводом

Російські загарбники планують провести "медичні огляди" для дітей з окупованих територій Луганської області, щоб підготувати їх до вивезення в росію.

Про це повідомили у  Центрі національного спротиву.

Для того, щоб облаштувати видимість законного вивезення, росіяни на окупованих територіях влаштовують фіктивні «медогляди» для дітей. Попри те, що реальних медичних оглядів не відбувається, дітям ставлять підроблені діагнози та направляють на "лікування" в росію.

"Так звані "медичні огляди" на тимчасово окупованих територіях є лише фікцією, яку росіяни використовують як привід для подальшого вивезення дітей до рф. Жодних медичних оглядів реально не проводиться, але дітям ставлять вигадані діагнози та використовують це, щоб вивезти їх "на лікування" у медичних закладах російської федерації", – повідомили у прес-службі ЦНС.

За даними ЦНС, уряд рф виділив понад 1,4 млн рублів на проведення "профілактичних медичних оглядів" у 2023 році. Керує цим процесом дитячий омбудсмен Марія Львова-Бєлова.

Мешканців окупованих територій закликали не пускати своїх дітей на такі огляди, оскільки тоді їх примусово вивезуть "на лікування" до рф, а потім - віддадуть у дитячі будинки.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, українські військові не брали участь у спецоперації на Брянщині разом із легіоном “Свобода росії”.

Головне