Російська окупаційна армія в ніч з 22 на 23 червня атакувала об'єкт енергетичної інфраструктури на Дніпропетровщині.
Про пише пресслужба ДТЕК.
Після обстрілу без світла залишилися 34 000 споживачів.
Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки..
Наслідки обстрілів
Від ранку є нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях після ворожих обстрілів. Там, де дозволяє безпекова ситуація, тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Енергетики закликали перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00.
Як інформував "Ми-Україна" раніше, напередодні у Києві у двох районах через аварію сталося знеструмлення. Без електроенергії залишилися жителі Дніпровського та Дарницького районів.