Резніков порівняв втрати росії та України на полі бою: наших захисників гине удесятеро менше 

Резніков порівняв втрати росії та України на полі бою: наших захисників гине удесятеро менше 

У повномасштабній війні, яка триває в Україні майже 11 місяців, втрати російського окупаційного війська удесятеро перевищують українські.

За озвученими очільником Міноборони Олексієм Резніковим в інтерв'ю ВВС підрахунками, щоденно уздовж усього фронту гине близько 500-600 російських солдатів. Відповідно з україснької сторони щоденні втрати становлять близько - 50-60 оборонців.

Міністр не виключив, що армія рф цілком ймовірно могла накопичити достатньо особового складу, снарядів та озброєння для того, щоб здійснити чергову спробу наступу на східному та південному напрямках з вже захоплених ними територій. 

"Весна – найкращий період для оновлення руху для всіх сторін. Ми розуміємо, що вони будуть готові до старту, і, звичайно, ми повинні бути готові до старту", — сказав він.

В інтерв’ю Резніков висловив сумніви щодо повторного наступу росіян з території Білорусі. На його переконання, для цього у них не вистачило б ані часу, ані ресурсів. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, в ОК "Південь" повідомили, що російські загарбники можуть готувати нову атаку ракетами та дронами на українські об’єкти інфраструктури. Це може статися вже найближчим часом.

Головне