Письменниця Керролл, яка виграла суд проти Трампа, вимагає від нього ще $10 млн

Письменниця Керролл, яка виграла суд проти Трампа, вимагає від нього ще $10 млн

Колумністка видання Elle Елізабет Джин Керролл невдовзі після перемоги у суді над Дональдом Трампом звергнулась до суддів із проханням внести до позовної заяви зміни. На додачу до присуджених їй 5 млн доларів, вона хоче ще 10 млн, пише Reuters.

Рішення позивачку було продиктовано заявами екс-президента США, які він озвучив після винесення вироку перед своїми виборцями. Йдеться про виступ Трампа, який транслював телеканал CNN та в ході якого він знову повторив наклепницькі заяви на адресу Керролл.

"Наклепницькі заяви Трампа після винесення вироку показують глибину його злого наміру стосовно Керрол, оскільки важко уявити поведінку, яка могла б бути більш мотивованою ненавистю, недоброзичливістю або злістю", — заявили адвокати жінки.

Також вони підкреслили, що такі дії вимагають більш суттєвої компенсації.

Нагадаємо, раніше цього місяця Трампа визнали винним у сексуальних домаганнях до колумністки видання Elle та наклеп. Позивачка обвинуватила екс-лідера США у тому, що той зґвалтував її в роздягальні універмагу Bergdorf Goodman на Манхеттені або в 1995, або в 1996 році, а потім завдав шкоди її репутації, заявивши у жовтні 2022 року, що її претензії були “аферою”, “розіграшем” та “брехнею”.

Федеральне журі в Нью-Йорку виправдало Трампа у справі про зґвалтування у письменниці та журналістки, але визнало винним у домаганнях та наклепі.

Невдовзі після цього Трамп публічно заявив, що "ніколи не зустрічав цю жінку", а її розповідь назвав "фальшивкою", "вигаданою історією", яку вигадала "невдаха".

Як писав "Ми-Україна" раніше, у травні колишня підлегла Руді Джуліані – екс-адвоката Трампа та мера Нью-Йорку в 1994-2001 роках – обвинуватила його у неодноразових сексуальних домаганнях до неї. Позов до суду подала Ноель Данфі, яка працювала його помічницею.

Головне