Путіна можуть звинуватити у вчиненні геноциду, - нардеп

Путіна можуть звинуватити у вчиненні геноциду, - нардеп

Стаття, за якою звинувачують президента росії Володимира Путіна, може бути розширена до звинувачень у вчиненні геноциду.

Про це заявив заступник голови Комітету ВР із питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв в ефірі "Ми-Україна".

"Дуже важливий сигнал ми отримали від МКС, тому що попри те, що зараз питання про депортацію дітей іде, але це питання може бути повʼязане та трансформоване у звинувачення у геноциді. А це найсуттєвіше звинувачення, яке взагалі може бути у воєнних злочинах", - зазначив він.

Чернєв додав, що Україна буде домагатися створення спеціального трибуналу щодо агресії Путіна та його оточення проти українців.

https://weukraine.tv/order-na-aresht-putina-chomu-tse-ne-zrada-i-ne-peremoga/

Нагадаємо,  у п’ятницю, 17 березня, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової. У своїй заяві МКС зазначив, що є “розумні підстави” вважати, що російський лідер “несе кримінальну відповідальність” за “воєнний злочин у вигляді незаконної депортації населення (дітей) і незаконного переміщення населення (дітей) з окупованих територій України до російської федерації”.

Президент України Володимир Зеленський назвав вагомим рішення Міжнародного кримінального суду про ордер на арешт російського президента Володимира Путіна.

Згодом президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден назвав сильним кроком рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт російського президента Володимира Путіна у зв’язку з тим, що рф чинить на території України.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у британській розвідці розповіли, навіщо в росії змінюють призовний вік.

Головне