Провал під Бахмутом: Пригожин знайшов винних у власному неуспіху

Провал під Бахмутом: Пригожин знайшов винних у власному неуспіху

Очільник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин почав шукати винних у неуспішності боїв під Бахмутом у Донецькій області. Він вважає, що вагнерівцям не надають достатнью кількість боєприпасів та броньованої техніки.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у своєму звіті.

Як зазначається, Пригожин намагається звинуватити в провалі Міністерство оборони РФ або російську оборонну промисловість. Подібні заяви мають на меті зняти відповідальність з ПВК "Вагнер" та Пригожина і приписати їхню неспроможність захопити Бахмут більш широким проблемам розподілу російських ресурсів. Також нещодавно очільник "Вагнера" розповідав, що майже кожен будинок для росіян є "фортецею", за яку ведуться виснажливі бої.

"Артемівськ (Бахмут – ред.) – це фортеця у кожному домі. Що таке прорвати оборону? Я вам скажу, що таке "прорвати оборону". Це сьогодні один будинок взяв, прорвав оборону, а за цим будинком ще одна оборона. Правильно? І не одна оборона. Таких ліній оборони.... Скільки в Артемівську рубежів оборони? Напевно, якщо сказати 500, ми не помилимося, так? Кожні 10 метрів – рубіж оборони", - зазначив Пригожин.

Аналітики коментують, що Пригожин створює інформаційні умови для зняття особистої відповідальності за програш. Цим ві підтверджує оцінки ISW про те, що російська армія досягла кульмінації в боях під Бахмутом.

Раніше "Ми - Україна" повідомляли, що в Міноборони Росії частково визнали власні втрати на місці дислокації російських військ у Макіївці.

Головне