Прем’єрка Естонії: Територіальні поступки України не принесуть миру

Прем’єрка Естонії: Територіальні поступки України не принесуть миру

Прем'єр-міністрка Естонії Кая Каллас заявила, що територіальні поступки з боку України не приведуть до миру.

Таку думку вона висловила на першому Глобальному саміті миру, що відбувся 15 червня у Швейцарії.

За її словавми, світ повинен бути обережним, щоб не створювати враження, ніби деякі принципи, як-от територіальна цілісність України, є другорядними.

"Вони не є другорядними. Дотримання цих принципів є ключовим на шляху до тривалого миру. Вони повинні лежати в основі будь-яких майбутніх мирних угод", - заявила вона.

Каллас нагадала, що російська агресія проти України триває вже 10 років, і світ здебільшого ігнорував це.

"Дехто сподівається, що територіальні поступки агресору принесуть мир. Однак ця логіка нагадує політику умиротворення 1930-х років, а не забезпечення миру", - підкреслила вона.

Варто додати, що перший день пленарного засідання Глобального саміту миру в Швейцарії вже закінчився.

"Позиція країн на Саміті миру - сильна. Це все стає холодним душем для рф, яка намагалася підірвати основи світового порядку, — підсумував керівник ОП Андрій Єрмак.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила на важливості досягнення єдності щодо подальших кроків до миру в Україні підкресливши, що замороження конфлікту призведе до нових війн.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.