ППО та авіація працюють: в ОП відреагували на черговий ракетний терор росії

ППО та авіація працюють: в ОП відреагували на черговий ракетний терор росії

Чергова ракетна атака рф на Україну триває. Сили ППО працюють в посиленому режимі, щоб ліквідувати всі ворожі об'єкти. Наразі вже відомо про роботу протиповітряної оборони у південних областях, а саме в Миколаївській та Одеській областях. Також була інформація про вибухи на Вінничині - це також працювала ППО, що підтвердив очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Крім того є інформація про вибухи на Дніпропетровщині та Львівщині. Це знову ж таки, за попередньою інформацією, відпрацювали наші захисники.

Близько 15:40 були зафіксовані вибухи й в Київській області.

На черговий ракетний терор росії відреагував очільник Офісу президента Андрій Єрмак. Він закликав українців бути спокійними й залишатися в безпечних місцях.

"ППО та авіація працюють, відіб‘ємося, хоч ворог ніяк не змінить тактику і продовжує воювати з цивільною інфраструктурою", - написав Єрмак в Telegram.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", у суботу, 14 січня, близько 14:00 росія розпочала чергову ракетку атаку на Україну. За декілька годин до того в небо підняли російські літаки. Також окупанти вивели в море 5 ракетоносіїв.

Головне