Поки Україна захищається, для Молдови немає загроз, - Санду

Поки Україна захищається, для Молдови немає загроз, - Санду

Президентка Молдови Майя Санду вважає, що її країні не загрожує російська федерація до того часу, поки Україна дає відсіч державі-агресору.

Про це повідомляє молдовське видання NewsMaker. Під час виступу на засіданні парламенту 17 березня вона звернулась до депутатів із закликом поставити європейську інтеграцію вище за власні інтереси. Крім цього, вона розкритикувала зовнішню політику рф щодо Молдови.

"Від Кремля йдуть лише погрози, ембарго та шантаж", - заявила президентка.

Вона також додала, що Молдова сама по собі є "слабкою і вразливою". Однак поки Україна захищається від російських загарбників, для її країни немає загрози війни.

"Тільки в ЄС можна жити у процвітанні, спокої та мирі. Знаю, що багато хто з вас вважає, що Молдова не зможе увійти до ЄС. Але це не ілюзія. Хоч як би ви були розчаровані, ми не переставили вірити в нашу країну. Європеїзація Молдови може об'єднати всіх для доброї мети - майбутнього наших дітей та країни", - сказала Санду.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Молдова ще з кінця минулого року не отримує російський газ. Країні більше доводиться терпіти шантаж газового гіганта рф – “Газпрому”- у разі появи проблем з оплатою ресурсу, заявило місцеве Міненерго. очільник відомства Віктор Парліков розповів, що на сьогодні російський газ отримує лише окуповане агресором так зване “Придністров’я”. Він додав, що самопроголошена “республіка” за нього, як і до цього, не платить. 

Головне