Перша ракетка України вийшла в третій раунд Australian Open-2023

Перша ракетка України вийшла в третій раунд Australian Open-2023

Перша ракетка України Ангеліна Калініна 18 січня зустрічалась із Петрою Квітовою у рамках 1/32 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. Зустріч завершилась перемогою українки.

Поєдинок тривав 1 годину 59 хвилин.

В основну сітку турніру пробилися відразу шість представників України: Ангеліна Калініна, Марта Костюк, Катерина Байндль, Даяна Ястремська і Леся Цуренко в жіночому одинарному розряді, а також Олексій Крутих - в чоловічому. 

Розпочали матч суперниці на рівних. І українка, і чешка зосередилися на власних подачах і намагалися максимально затягнути розіграші на чужих. Кульмінаційний момент у партії настав у дев'ятому геймі. Калініна оформила брейк і вийшла вперед, але опонентка відразу відповіла.

На рахунку Калініної два ейси, одна подвійна помилка, три реалізованих брейк-пойнта. Квітова шість разів подала навиліт, допустила чотири подвійні помилки і реалізувала один брейк-пойнт з чотирьох зароблених.

В 1/16 фіналу Australian Open-2023 перша ракетка України зіграє проти переможниці матчу Барбора Крейчикова (Чехія) - Клара Бюрель (Франція).

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, український футболіст Ярослав Ракицький повернувся до футбольного клубу “Шахтар”.

Головне