Перевірки військкоматів: НАЗК проводить 102 моніторинги серед 1795 керівників ТЦК

Перевірки військкоматів: НАЗК проводить 102 моніторинги серед 1795 керівників ТЦК

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало 102 моніторинги з загальної кількості керівного складу ТЦК - 1795 осіб. Про це повідомив голова НАЗК Олександр Новіков в ефірі програми "Невідворотне покарання" на телеканалі "Ми-Україна".

"На сьогодні ми розпочали 102 моніторинги з загальної кількості керівного складу центрів комплектування 1795 осіб. Результати попередні є надзвичайно гучними. Це найбільша сума виявлених необґрунтованих активів за час існування норми про необгрунтовані активи з жовтня 2019 року, а саме 188 млн гривень", - зазначив Новіков.

Разом з тим очільник НАЗК наголосив, що перевірки військкоматів будуть системними та повними і триватимуть до кінця вересня.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян повідомила, що в Україні наразі відкрито понад 100 кримінальних проваджень по військкоматах, до 10 з них вже спрямували до суду.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.