Пашинян назвав, кого Вірменія підтримує у російсько-українській війні

Пашинян назвав, кого Вірменія підтримує у російсько-українській війні

Вірменський прем'єр Нікол Пашинян дав відповідь на питання, на чиєму боці Вірменія у повномасштабній війні, яку торік у лютому проти України розв'язала росія.

В інтерв'ю телеканалу CNN, політик наголосив, що його країна не підтримує у цьому випадку жодну зі сторін. Однак Пашинян додав, що лавірувати стає все складніше.

"Ми не союзник росії у війні з Україною. І наше почуття від цієї війни, від цього конфлікту тривога, бо вона безпосередньо впливає на всі наші стосунки. На Заході звертають увагу, що ми союзник рф, а в росії бачать, що ми не союзник у війні в Україні, і виходить, що ми нікому не союзник у цій ситуації, а це означає, що ми вразливі", - розповів він.

Пашинян додав, що лавірувати його країні доводиться не тому, що Вірменія не має власної позиції з цього питання. За його словами, всередині держави існує дуже багато власних проблем - "так багато, що вони не дозволяють нам бути більш залученими до вирішення турбот інших".

Нагадаємо, на початку року Пашинян заявив, що не вважає за доцільне проводити в країні військові навчання Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) у 2023 році.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у квітні у вірменському парламенті заявили, що Вірменія не буде арештовувати російського диктатора Володимира Путіна, якщо він приїде.

Головне