Папа Римський напередодні річниці війни закликав до припинення вогню

Папа Римський напередодні річниці війни закликав до припинення вогню

Папа Римський Франциск до річниці початку повномасштабного російського вторгнення в Україну в черговий раз закликав до припинення вогню та переговорів.

Про це він сказав на зустрічі з паломниками, які брали участь у загальній аудієнції. Вона відбувалася в залі Павла VI у Ватикані, передає Vatican news.

"Дорогі браття і сестри, післязавтра, 24 лютого, сповниться рік від вторгнення в Україну, рік від початку цієї абсурдної та жорстокої війни, сумна річниця. Кількість загиблих, поранених, біженців, внутрішньо переміщених, знищень, розмір економічних і соціальних збитків говорить сам за себе. Чи зможе Господь простити стільки злочинів і стільки насильства? Він – Бог миру", - заявив Папа Римський.

Франциск також закликав залишатися близькими з українським народом, страждання якого тривають, і запитувати себе про те, чи було зроблено все можливе, аби зупинити війну.

"Звертаюся із закликом до тих, хто має владу над країнами, щоби вони докладали конкретні зусилля для того, щоби покласти край конфліктові, досягнути припинення вогню та розпочати мирні переговори. Побудована на руїнах перемога ніколи не буде справжньою", - підкреслив він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у Ватикані ховали колишнього Папу Римського Бенедикта XVI. Церемонія поховання пройшла на площі Святого Петра в Римі. Вона відбулася після триденного прощання з колишнім понтифіком. Попрощатися з Папою на площу прийшли, за різним оцінками, від 60 до 100 тисяч людей.

Головне