Ордер на арешт Путіна діятиме до кінця його життя, - головний прокурор МКС

Ордер на арешт Путіна діятиме до кінця його життя, - головний прокурор МКС

Виданий у суді Гааги ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна – довічний. Його можуть відкликати лише за однієї умови.

Про це заявив прокурор МКС Карім Хан, передає BBC Radio 4.

"Прокурор МКС Карім Хан заявив, що Володимиру Путіну і уповноваженій у справах дітей Марії Львовій-Бєловій загрожує ордер на арешт до кінця їхнього життя", - йдеться у дописі.

Хан наголосив, люди повинні розуміти, що є закон і з владою приходить відповідальність. Прокурор уточнив, що ордер на арешт можуть відкликати, якщо Путін постане перед судом і судді закриють справу.

Нагадаємо,  17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Президент України Володимир Зеленський назвав вагомим рішення Міжнародного кримінального суду про ордер на арешт російського президента Володимира Путіна.

Згодом президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден назвав сильним кроком рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт російського президента Володимира Путіна у зв’язку з тим, що рф чинить на території України.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, СБУ викрила комуністів-підпільщиків – мережу осередків так званої “Компартії СРСР”. Вони діяли у Києві та ще шести областях: Харківській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій та Чернігівській.

Головне