Окупанти знову атакували Херсон: одна жінка загинула, за життя іншою борються медики

Окупанти знову атакували Херсон: одна жінка загинула, за життя іншою борються медики

Російські окупанти продовжують тероризувати звільнений Херсон. Так, у понеділок, 9 листопада, загарбники з артилерії обстріляли місто, в результаті чого загинула жінка. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

"Сьогодні ворожа артилерія вкотре била по житловому кварталу міста. Цим обстрілом рашисти відібрали життя однієї людини, ще одна жінка дістала скрізне поранення уламками російських снарядів. Наразі за її життя борються лікарі", - зазначив Янушевич.

Також цю інформацію підтвердив в ефірі "Ми-Україна" пресофіцер Комендатури оборони Херсону, капітан-лейтенант Дмитро Плетенчук.

"Нанесли вогневе ураження, знову по житловому району міста. Проте не залишаємо ми безкарними подібні дії ворога. Щодня працює артилерія і наносить вогневе ураження по покидьках, які обстрілюють місто Херсон, цивільну інфраструктуру. Вони намагалися поцілити саме в об'єкти цивільної інфраструктури. Перед тим вони обстріляли пожежні частини міста Херсон. На жаль одного рятувальника було вбито і ще кількох поранено. Така у нас ситуація станом на зараз", - зазначив Плетенчук.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", голова обласної військової адміністрації Херсонської області Ярослав Янушевич повідомив, що російські окупанти обстріляли одне з підприємств критичної інфраструктури Херсона.

Головне