Очолювала "філію залізниці РФ": у Херсоні затримали колаборантку

Очолювала

Чергову пособницю росіян було затримано в Херсоні в результаті стабілізаційних заходів. Під час окупації міста вона очолювала "філію російської залізниці" і допомагала ворогам перекидувати військові ешелони на лінію фронту.

Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки України.

"Насамперед зловмисниця сприяла транспортуванню військової техніки, озброєння та боєприпасів з території рф до тимчасово захопленої частини Херсонщини. Також вона організувала розграбування технологічного обладнання рухомого складу місцевого підприємства української залізниці для його передачі країні-агресору", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що колаборантка протягом окупації закликала херчонців підтримувати росіян і вступати до лав окупаційної установи. Натомість загарбники виплачували їй "зарплату" у російських рублях.

Наразі СБУ повідомила їй про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше "Ми - Україна" повідомляли, що голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає роботу ППО України з кожним новим обстрілом все більш ефективною.

Головне