Очільник російського університету спецназу імені путіна отримав підозру: що відомо

Очільник російського університету спецназу імені путіна отримав підозру: що відомо

Служба безпеки України встановила очільника російського університету спецназу імені путіна, який готує бойовиків на війну. Про це повідомляє Telegram-канал "Ми-Україна".

"Мова йде про Байбетара Вайханова. Фігурант входить до найближчого оточення Кадирова. З початку повномасштабного вторгнення у закладі пройшли вишкіл понад 40 тис. російських кадрових військових та найманців", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що під керівництвом фігуранта на базі його університету з листопада 2023 року налагоджено виробництво FPV-дронів, а також навчання пілотів БПЛА.

За пособництво  у веденні агресивної війни йому повідомлено про підозру.

Нагадаємо, що Служба безпеки України спільно з Національною поліцією викрили та знешкодили злочинну групу, яка тероризувала і вимагала 5 мільйонів гривень у родини загиблого на фронті українського військовослужбовця.

Як повідомляли "Ми-Україна", Служба безпеки України спільно з Держприкордонслужбою викрила та затримала прикордонника, який працював на ФСБ. Зловмисник збирав інформацію про Сили оборони на північних рубежах Волині.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.