Обшуки у Шуфрича: СБУ знайшла ордени з георгіївськими стрічками, кітелі та герби Російської імперії

Обшуки у Шуфрича: СБУ знайшла ордени з георгіївськими стрічками, кітелі та герби Російської імперії

Нардеп Нестор Шуфрич, у якого вдома від ранку тривають обушки, виявився не лише поціновувачем радянської і російської символіки, а й "ветераном збройних сил росії". Світлини з зі знайденими у політиками ворожими нагороди, кітелями та символікою публікують ЗМІ.

Як відомо, 15 вересня вранці стало відомо, що в гості до Шуфрича у Козин завітало СБУ. Журналіст Юрій Бутусов повідомив про його затримання, втім згодом ЗМІ це спростували. У будинку політика відбуваються обшуки.

Джерела у правоохоронних органах кажуть, що нардепа підозрюють у державній зраді через тісну співпрацю з “ФСБшником” і екснардепом Володимиром Сівковичем.

Як писав "Ми-Україна" раніше, пресслужба СБУ 15 вересня повідомила про оголошення бізнесмену Ігорю Коломойському ще однієї підозри – вже третьої від початку місяця.  7 вересня йому оголосили про підозру за розкрадання 9,2 млрд гривень у “ПриватБанку”. 2 вересня Коломойському було оголошено підозру за двома статтями (ст. 190 – шахрайство, ст. 209 – легалізація/відмивання майна, одержаного злочинним шляхом).

Головне