Новий очільник МЗС Ізраїлю планує візит до Києва, — ЗМІ 

Новий очільник МЗС Ізраїлю планує візит до Києва, — ЗМІ 

Новообраний глава ізраїльського зовнішньополітичного відомства Елі Коен незабаром відвідає Україну. Відповідне рішення він прийняв у відповідь на запрошення свого колеги Дмитра Кулеби, пише  The Times of Israel. 

Новий очільник МЗС Ізраїлю може стати найбільш високопоставленим чиновником країни, який відвідає Київ від 24 лютого, коли росія здійснила повномасштабне вторгнення.

Сторони, за даними видання, домовились про особисту зустріч в ході телефонної розмови. Ізраїльський чиновник анонсував повноцінне відкриття посольства Ізраїля у Києві упродовж 60 діб. 

“Коен також пообіцяв, що Ізраїль продовжуватиме надавати гуманітарну допомогу Україні, приділяючи особливу увагу енергетичній інфраструктурі, медичному обладнанню та забезпеченню населення водою”, - йдеться у повідомленні. 

Під час бесіди з Кулебою, Коен закопав Україну приєднатись до боротьби проти Корпусу вартових Ісламської революції Ірану (КВІР) та спонукати Європу оголосити його терористичною організацією. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, у січні Херсонщина отримала від США гуманітарну допомогу у вигляді потужних електрогенераторів, потужністю у 35 кВт. До цього, в регіон відправив 17 електрогенераторів й Ізраїль.

Головне