Новий масований ракетний удар рф по Україні: ППО знищила 25 з 38 ракет окупантів

Новий масований ракетний удар рф по Україні: ППО знищила 25 з 38 ракет окупантів

Повітряним силам Збройних сил України вдалося знищити під час ракетної атаки рф у суботу, 14 січня, 25 з 38 ворожих цілей. Про це повідомили у ПС ЗСУ

"25 з 38 ракет різних типів збила наша ППО під час сьогоднішнього масованого ракетного удару", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що серед знищених цілей ворога 18 крилатих ракет X-101/X-555, “Калібр” та 7 КАР X-59.

Скільки ракет рф 14 січня знищили Повітряні сили України

У той же час в Міноборони України повідомили, що окупанти в суботу здійснили сьогодні близько 28 пусків крилатих ракет різного базування та 5 пусків керованих авіаційних ракет.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", у суботу вранці, 14 січня, у Києві та області пролунали вибухи. Однак населення про загрозу сповіщено не було. Згодом стало відомо, що ракети рухалися балістичною траєкторією, тому сили ППО України їх не помітили. Ракетна загроза продовжувалася весь ранок.

Згодом, близько 14 години, окупанти розпочали масовану ракетну атаку на Україну. Одна з російських ракет влучила у багатоквартирний житловий будинок у Дніпрі, він частково зруйнований. В багатоповерхівці загинули 5 осіб, ще 39 - постраждали. Hятувальники проводжують розбирати завали на місці прильоту, тож кількість жертв може зрости.

Головне