Новіков: Корупція - це хвороба, якою українців заразила росія

Новіков: Корупція - це хвороба, якою українців заразила росія

Корупція - це хвороба, якою українців заразила росія. Таку думку висловив голова НАЗК Олександр Новіков.

Про це він заявив в ефірі "Ми-Україна" 14 березня.

"Корупція - не в ДНК українців. Корупція - це хвороба, якою заразила нас росія. росія взагалі є розповсюджувачем корупції у світі, корупції та рабства. Українці - це вільні люди, як ми показували не один раз. Антикорупційна стратегія, яку затвердив Парламент - це діагноз. Державна антикорупційна програма, яку затвердив Уряд - це план лікування. Сьогодні він був опублікований Кабміном. Це план передбачає конкретні "ліки" в кожній сфері для того, щоб зробити корупцію в Україні неможливою, а значить створити кращі умови для реалізації потенціалу і талантів кожного українця тут в Україні", - сказав Новіков.

Нагадаємо, СБУ та ДБР продовжують проводити заходи протидії зловживанням на митниці. Щомісячно оборудки на митниці вимивають з державного бюджету до десяти мільярдів гривень.

За словами директора ДБР Олексія Сухачова, мета перевірок митниць – наповнення державного бюджету України. Основне завдання – навести законний лад. Це не приватна структура, а фінансовий важіль для наповнення державного бюджету.

“Це – тривалий та змістовний процес кінцева мета якого – наповнення державного бюджету України. Основне завдання навести законний лад, а не провести заходи для галочки. Питання – у зміні системи та філософії роботи митниці. Це – не приватна структура, а фінансовий важіль для наповнення державного бюджету. Йдеться про всю вертикаль Держмитслужби – від керівництва до простого інспектора. Всі, хто причетний до зловживань, повинні це усвідомити та зрозуміти”, – заявив він.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Держдеп США викликали посла рф через інцидент із безпілотником.

Головне