Ударними безпілотниками середнього радіуса дії в ніч на 23 червня було відпрацьовано понад 60 ворожих цілей в ТОТ Криму та інших напрямках, серед яких ракетні носії, системи протиповітряної оборони, нафтова та енергетична інфраструктура агресора.
Про це повідомив командувач СБС ЗСУ Роберт Бровді "Мадяр".
"Ніч проти 23 червня була у Криму запальною", - зауважив він.
За його словами, в районі Керчі були атаковані три розвідувально-ударні безпілотники "Оріон", які російські війська використовують як носії КАБів та малогабаритних крилатих ракет. Також під удар потрапили нафтові резервуари на території Керченської (Камиш-Бурунської) ТЕЦ.
Серед уражених засобів протиповітряної оборони - зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1" у районі Берегового, пускова установка комплексу С-300 біля Курортного, радіолокаційна станція "Небо-У" в Керчі та зенітна установка поблизу Курортного.
Українські підрозділи також завдали ударів по електропідстанції "Західно-Кримська" в населеному пункті Кар'єрне та газорозподільчій станції "Сімферополь" у селі Трудове.
Окрім Криму, атаки відбулися і на інших тимчасово окупованих територіях. Під удар потрапив навчальний полігон операторів БпЛА поблизу Дебальцевого на Донеччині, цистерна з паливно-мастильними матеріалами в Горлівці, а також транспортні засоби, які забезпечували військову логістику російських військ у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Херсонській областях та Криму.
Як писав "Ми-Україна" раніше, в Криму зафіксовано кілька осереднів займання, рух Керченським мостом призупинили на понад п'ять годин.