Не просто розвідувальний корабель: експерт пояснив, чому "Іван Хурс" був такий важливий для рф

Не просто розвідувальний корабель: експерт пояснив, чому

Корабель "Іван Хурс" дуже важливий для Чорноморського флоту рф, оскільки це не просто розвідувальний корабель. Про це заявив капітан 1 рангу, голова Українського інституту морського права Андрій Риженко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

За його словами, цей корабель вів розвідку за системами протиракетної оборони, які були встановлені у Румунії кілька років тому.

"Він отримав пошкодження. Я думаю, за ті дві доби, які він проходив оці 150 морських миль, які він мав проходити менше доби, вони його якось там замазали, закамуфлювали. Але очевидно, що він скоріш за все він стане в завод і вони там будуть його ремонтувати.

Цей корабель дуже важливий для Чорноморського флоту, бо це не просто розвідувальний корабель. Він вів розвідку за системами протиракетної оборони, встановленої в Румунії декілька років тому назад. Це така дуже продвинута система Patriot, яка може вражати балістичні ракети великої дальності. І це дуже-дуже потрібна спроможність, якої вони позбавились на тривалий період часу", - наголосив Риженко.

Нагадаємо, раніше Андрій Риженко розповів, що корабель Чорноморського флоту рф “Іван Хурс”, який кілька днів тому атакували морські дрони, демонстративно завели у Севастополь. При цьому лівий борт, у який точно було влучання, не показували. 

Як повідомляли "Ми-Україна", на росії заявили про атаку дронів на розвідувальний корабель Чорноморського флоту рф “Іван Хурс”, яка нібито сталася у середу, 24 травня. Корабель був атакуваний невстановленими морськими дронами. Тоді окупанти заявляли, що з кораблем все добре. Проте за деякий час було опубліковано відео з одного з дронів, де було видно, що у лівий борт корабля “прилетіло”.

Головне