Навчальний рік 2023-2024: коли почнеться

Навчальний рік 2023-2024: коли почнеться

Кабінет Міністрів України у п’ятницю, 28 липня, ухвалив постанову "Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні". Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти України.

"Метою постанови є зменшення загроз життя і здоров’я здобувачів освіти та працівників закладів освіти у період дії воєнного стану через урегулювання питання організованого початку 2023/2024 навчального року", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що організація освітнього процесу залежить від конкретної безпекової ситуації в кожному населеному пункті. 

Крім того, ухвалювати рішення повинні обласні військові адміністрації і засновники закладів освіти.  

Зазнаається, що освітній процес має початися з 1 вересня 2023 року і триватиме до 28 червня 2024 року. 

"Акт визначає тривалість навчального року, а також завдання обласним та Київській міській військовим адміністраціям щодо забезпечення його організованого початку спільно із засновниками закладів освіти залежно від безпекової ситуації", - додали в Міністерстві.

Нагадаємо, що міністерство освіти і науки заблокувало замовлення документів про вищу освіту понад 450 випускникам українських університетів, які не складали ЗНО

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, студенти Луцького національного технічного університету разом із науковими наставниками створили автомобіль “Баггі-Патруль”, який уже невдовзі віддадуть ЗСУ.

Головне